ładowanie

Show info
Base Architekci

Base Architekci
+48 609 733 149
+48 505 909 563
ul. Jasnodworska 3B lok.261,
01-745 Warszawa
base@basearchitekci.com

Nasza Oferta

Wszystko z myślą o naszych klientach!

Projekt wnętrz kompleksowy

Ta oferta kierowana jest do klientów, którzy oczekują pełnej dokumentacji projektowej, od inwentaryzacji zaczynając poprzez projekt funkcjonalny, wizualizacje i kończąc na projekcie wykonawczym wraz z wyceną wszystkich prac oraz elementów wykończenia wnętrza.

Projekt zmian lokatorskich

Jeśli jesteś na etapie zakupu mieszkania, które jest w trakcie budowy i chcesz by developer dostosował układ mieszkania do twoich potrzeb, szybko i sprawnie przygotujemy projekt,który uwzględni wszytkie konieczne zmiany, aby mieszkanie w którym zamieszkasz było „skrojone na miarę”. Przygotujemy projekty postawienia ścian, elektryki i hydrauliki, które później ułatwią aranżację mieszkania w sposób estetyczny i funkcjonalny.

Projekt online

To projekt dla osób, które nie chcą lub nie mogą spotykać się z nami w Warszawie. Na podstawie zdjęć wnętrza i przesłanych nam wymiarów przygotyjemy projekt funkcjonalny i wizualizacje dla wybranych pomieszczeń.

Projekt wnętrz kompleksowy wraz z nadzorem.

Dzięki naszemu nadzorowi klient nie musi martwić się harmonogramem prac. Dzięki współpracy z wypróbowanymi ekipami, możemy być pewni sprawnego procesu realizacji poszczegónych etapów prac. Naocznie dopilnowujemy jakości wykonania wszystkich elementów oraz rozwiązujemy wszystkie nieoczekiwane problemy, które mogą się pojawić na budowie.

Dzień z projektantem

Ta oferta jest przygotowana dla klientów, którzy wiedzą dokładnie czego chcą, ale potrzebują porady technicznej lub pomocy w trudnych miejscach projektu. W ramach tej usługi możemy pomóc w doborze kolorystyki lub materiałów wykończeniowych.
Jeśli chcesz uzyskać pomoc w doborze dodatków i dekoracji to również oferta dla Ciebie.

Projekt architektoniczny

Przygotujemy pełną dokumentację budowlaną wraz z koniecznymi branżami potrzebnymi do uzyskania pozwolenia na budowę.

Facebook